Zastavme
nesmyslnou konopnou válku
proti občanům, rozumu a přírodě.

Manifest Cannabis War Is Over!

Zastavme nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.


Členové výzkumu Konopí je lék, členové iniciativy CANNABIS WAR IS OVER a členové asociace Cannabis is The Cure, z.s. zveřejnili dne 21. 3. 2018 k 10. výročí uvedení výzkumu Konopí je lék na ostravské konferenci KONOPEX 2018 manifest CANNABIS WAR IS OVER! If You want it.

Do současné doby získala kampaň desítky podporovatelů včetně zahraničních. Konečným cílem kampaně je zastavit nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.

Své podpisy pod manifest můžete připojit on-line pomocí odkazu níže:.

Připojte se a podpořte manifest

Facebook

Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.
Téměř? Téměř? Téměř?
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.
Tohle sdělení o právu útrpném posílám do FB nebe Jeníčkovi Palachovi 50 let od dnešního dne 19.1.1969 Cenzurou Upečenému a Jeníčkovi Zajícovi do Šumperka 50 let od oslav Velkého února dne 25.2.1969 rovněž Koniáši Cenzurou Upečenému, kde byly inkviziční procesy asi nejhorší v dějinách Čech, Moravy a Slezska snad kromě olomouckého umučení sv. Inkvizicí Jana Sarkardera IV. stupněm práva útrpného.
Děkuji.
😇
Děkuji, všem, kteří mne okopáváním kotníků naučili být lepším, vzdělanějším a zcela pevným v úsudku a měli a mají plnou pusu humanismu, práva a zájmu o zpřístupnění konopí lidem, vědě a národohospodářskému prospěchu naší země.
Děkuji.
😇
Převelice děkuji těm, kteří k zájmu výše uvedenému přidali jako poslanci mlčení o justiční lži, že konopí je prekurzor (chemická látka k výrobě chemických drog), jinak by nemohli posílat nevinné do vězení.
Děkuji za to blahodárné ticho, ať vám šustí v kešeni a jste syti.
Děkuji, sestřičko, děkuji sytí bratříčci, že v tom sestřičku necháte samu.Falický kůl v plotě zřejmě potěší, ale vyšel z módy, Přichází Vodnář.
Děkuji, bratříčci.
😇
Zejména pak děkuji těm, kteří k zájmu výše uvedenému přidali mlčení o rozkradení majetků a výsledků výzkumu zřizovatelů a investorů Edukativní konopné kliniky v Praze, zpronevěrám, krádežím, podvodům, křivým svědectvím a zneužití funkce při správě svěřeného majetku pod vedením JK a JMB za podpory miliardáře KJ a podnikali s následky exekucí a žalob na zřizovatele Edukativní konopné kliniky a policie, prokuratura a justice jim fandí,
Děkuji převelice. Přeji nasycení
Zejména pak děkuji těm, kteří k zájmu výše uvedenému přidali mlčení o rozkradení zřizovatelů a investorů Edukativní konopné kliniky v Olomouci pod vedením JŠ a JM za podpory krále církevních pedofilů arcibiskupa JG a policie, prokuratura a justice jim fandí,
Děkuji převelice. Přeji nasycení
Zejména a nejvíce pak děkuji těm, kteří k zájmu výše uvedenému přidali mlčení o rozkradení majetků výzkumu a zřizovatelů a investorů Edukativní konopné kliniky v Ospělově s následky na životech a těžkých ublíženích na zdraví nevinných lidí a policie, prokuratura a justice jim fandí, Děkuji převelice. Přeji nasycení
😇
Posílám nejvíce lásky předsedovi Pirátů Ivanu Bartošovi a předsedovi sametových bolševiků a esesáků na ústavním soudu Pavlu Rychetskému a jejich rodinám.
Děkuji převelice.
Posílám nejvíce lásky spoluzakladatelce farmaceutické petice Léčebné konopí spolku konopných pacientů KOPAC a vědeckovýzkumné instituce ICCA Haničce Gabrielové a předsedovi sametových bolševiků a esesáků české prokuratury Pavlu Zemanovi a jejich rodinám.
Děkuji převelice.
Posílám nejvíce lásky mým drahým a nad jiné o konopí vzdělaným kolegům lékařských věd, kanibalům vědy a znalcům práva útrpného k tomu Tomáši Zábranskému, Pavlu Kubů, Michalu Miovskému a Pavlu Bémovi a předsedovi sametových bolševiků a esesáků české justice Pavlu Šámalovi a Miladě Šámalové za trumfová esa: konopný prekurzor.
Děkuji převelice a uctivě, zatím to sado maso dávám.
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Jde na jedenáctý rok, kdy jsem se tomuhle zločinu postavil veřejně.

21.3.2008 byl zveřejněn na www.konopijelek.cz právní, přírodovědný a národohospodářský výzkum Konopí je lék a 77 signatáři podán první legislativní návrh a petice za změny práva útrpného ve věci pěstování a výroby konopí

Ten na fotografii napravo za mnou, onkologicky nemocný Zbyněk Kopřiva, byl v roce 2010 tiskovým mluvčím Edukativní konopné kliniky v Praze

Tem nalevo za mnou a dosud stále živý Robert Nováček jako jeden ze zástupců a zmocněnců zřizovatelů Edukativní konopné kliniky v Praze v Prostějově svědčil, jak mu konopí pomohlo s roztroušenou sklerózou a bolestmi.

Přede mnou stojí a na fotografii není vidět seniorka Olinka Novotná, kterou Zbyněk Kopřiva přivezl ze severu Čech k soudu do Prostějova, aby doložila lékařskou zprávou a osobním svědectvím, jak jí mizí nádory a jak se změnilo její utrpení, což Olinka soudu doložila, jenže konopí je prekurzor a jsem zločinec.

Všechno ospělovské konopí v roce 2010 sebrali podruhé, i když viděli 230 smluv na vypěstování konopí, souhlas rektora univerzity a v Ospělově na farmě cedule jak vrata: Určeno pro výzkum Konopí je lék,
Olinka zemřela ve strašných bolestech do půl roku po svědecké výpovědi a nejen ona. Otevřeli ji hlavu, aby ten nádor pořádně okysličili a dokonali své mistrovské dílo práva útrpného, které pojišťovna uhradí, přitom každý z nich jako lékař přísahali na dodržování Hippokratova slibu.
Tahle přísaha je stejná ve své významnosti asi jako Kodex budovatele komunismu, který musel každý do listopadu 1989 podepsat a přitom nechtěl být členem zločinecké organizace KSČ jako 1,5 miil spoluobčanů, jen chtěl pracoval s lidmi jako učitel, psycholog, lékař, sociální sociální nebo zdravotní pracovník. Možná to museli podepsat všichni, nevím. .
Po dvou letech vydírání, že mne jinak vyhodí z práce, pokud Kodex budovatele komunismu nepodepíšu, což jsem odmítal udělat, to předali účetní a ta řekla,, že mi nedá výplatu, pokud ten hajzl papír zvaný Kodex budovatele komunismu nepodepíšu
Podepsal jsem.
Spolu s třemi významnými událostmi roku 1988 (narození dcery, zabití Pavla Wonky a surové násilí na demonstracích v Praze) mne tahle fraška s Kodexem budovatele komunismu vedla k rozhodnutí podepsat něco co smysl má, má hodnoty, které nikoho nekřiví, co je poselstvím bez ohledu na rok a systémy a co mi skvělá žena a nedávná 85 letá - oslavenkyně Dana Němcová jako chartistka opakovaně od roku 1986 nedoporučovala udělat : Podepsal jsem Chartu 77.
😇
Děkuji Andílci
Dušan Dvořák
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.Konopí je lék, z.s. sdílel(a) vlastní příspěvek.
K modlitbě svaté
pro Upečené Jeníčky
😇
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.
K modlitbě svaté
pro Upečené Jeníčky
😇
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.Konopí je lék, z.s. sdílel(a) odkaz.
Tříletý trest s pětiletým podmínečným odkladem dostal u Okresního soudu v Kroměříži bývalý policista Lukáš Jakubec. Za prodej pervitinu, zneužití pravomoci úřední osoby a přijetí úplatku mu hrozilo až desetileté vězení. Rozsudek je pravomocný. Někdejší zaměstnanec o...
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.Konopí je lék, z.s. sdílel(a) vzpomínku.

ŽÁDÁTE KONZULTACE, ODBORNÉ STUDIE, PORADENSTVÍ, TERAPII, KONOPÍ, VÝMĚNU ZKUŠENOSTÍ NEBO VHODNÁ SEMENA?

Přihlašte se do výzkumného programu Konopí je lék.