Manifest Cannabis War Is Over!

Zastavme nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.


Členové výzkumu Konopí je lék, členové iniciativy CANNABIS WAR IS OVER a členové asociace Cannabis is The Cure, z.s. zveřejnili dne 21. 3. 2018 k 10. výročí uvedení výzkumu Konopí je lék na ostravské konferenci KONOPEX 2018 manifest CANNABIS WAR IS OVER! If You want it.

Do současné doby získala kampaň desítky podporovatelů včetně zahraničních. Konečným cílem kampaně je zastavit nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.

Své podpisy pod manifest můžete připojit on-line pomocí odkazu níže:.

Připojte se a podpořte manifest

Terapie kořenem konopí

Kořeny konopí: Tradiční terapie s budoucím potenciálem pro léčbu zánětu a bolesti Natasha R. Ryz, David J. Remillard a Ethan B. Russo Publikováno online: 1. 8. 2017 https://doi.org/10.1089/can.2017.0028 […]

Před 2 týdny


Facebook

Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.Konopí je lék, z.s. sdílel(a) příspěvek.20. 07. 2019 - 23:49
Hlavní líčení projednání mého zločinu výroby konopí jako léku proběhne dne 3.9.2019 (pokud se nic nezmění a stálo by to jeden email od dvaceti třiceti lidí) v době podmínky tří let vězení do 22.5.2022 a návrhem žalobce až 10 let vězení.
Co říkáte, chcete poslat email, že potřebujete jako svědci/veřejnost tlumočníka a naslouchadlo a pro soudkyni opatrovníka, když tvrdila do roku 2018 opakovaně k nepoložení předběžné otázky Soudnímu dvoru, že konopí je chemická látka k výrobě chemických drog a ty Soudní dvůr neřeší a v roce 2019 v rozhodnutí tvrdila, že to nikdy neřekla a že mne odsoudí a trest platí a nepoloží předběžné otázky Soudnímu dvoru proto, že zákony k výrobě konopí jako léku nebyly nikdy od vstupu do EU změněny (což je další faul ). Že jste z toho mentolky a žádáte tlumočníka protože změna paragrafů k výrobě výrobků z konopí doložitelná novelizacemi §§ 8 a 24 zákona o NL zákony č. 141/2009 Sb. od 1. června 2009 a 50/2013 Sb. od 1.dubna 2013 a nějak vám to nesedí. Každý kdo chce soudkyni poslat email, řekněte. Napíšu ofiko verzi. Kdo chcete přijít a víte, že rozhodně přijdete, napište žádost o natočení celého tohoto procesu a nebo jeho nafocení pro Evropský soud pro lidská práva. Díky.
Co říkáte poslanci Zuzana Majerova, Lukáš Kolis Kolářík, Tom Vymazal a František Navrkal, to by vás nezabilo.
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.Konopí je lék, z.s. sdílel(a) příspěvek.20. 07. 2019 - 17:04
Vážení zakazovači kouření:
1:) Představme si vesnici, kde není žádná hospoda. Jídlo i pití si každý kupuje. A doma ho i konzumuje. Nikdo, alespoň podle mě není utlačován, diskriminován, nebo naopak upřednostňován či zvýhodňován.

2:)Po čase to Frantu přestane bavit, vymaluje jednu místnost svého domu.A nakoupí stoly, židle, pípu, sudy s pivem, sporák a troubu. Nad dveře vyvěsí ceduli „Hospoda u Franty“. A protože sám kouří, nepřijde mu divné, že povolí kouření i svým hostům.
Situace ve vesnici vypadá takto: Kdo chce může nyní jako dříve jíst a pít doma, případně na jídlo a pití skočit k Frantovi s tím že sice nemusí doma vařit a mýt nádobí, ale zase jí v zakouřeném prostředí.
Opět nikdo netrpí, kdo nechce sedět v zahulené putyce, pro něj se nic nezměnilo, kdo chce, jí u Franty. Nevidím diskriminaci ani útlak.

3:) Lojzovi začalo vadit, že si nemůže na jídlo zajít k Frantovi, protože mu kouř smrdí, tak také vymaloval světnici, také nakoupil vše co Franta a začal vařit.

Zase tu nikdo netrpí, buď se jí doma, kuřáci se scházejí u Franty, nekuřáci u Lojzy…

Starostou se stal vegetarián, sportovec a zarytý nekuřák Adolf a jako jedno z prvních opatření zakázal kouření v restauracích.
Pokud ale starosta Adolf nařídí Frantovi, že v části svého domu nesmí kouřit ani on, ani nikdo jiný.
Vidím v tom diskriminaci Franty, barák je jeho, ona místnost taky, utratil peníze za popelníky a přišel o lidi co k němu chodili na pivko s cigárem… Zaplatí Adolfové Frantům jejich náklady a ušlé zisky? Co Adolfům vadí na stavu 2 a 3?

Tady nejde o to, kdo kouří a kdo ne něco co komu smrdí – hospoda je Franty a jen a jen on smí rozhodnout zda jeho hosté smí kouřit nebo ne. Zrovna tak Frantovi nikdo nesmí nařizovat za kolik má prodávat bůček, za kolik brokolici, nebo zda se mu vyplatí mít levnější minerálku než pivo! Je to jeho dům a jeho investice. Je jen a jen na vás milí Adoflové jestli do té jeho předražené, zahulené putyky vlezete. Pokud vás Frantova hospoda odpuzuje, představte si, že jsme v bodu 1 a jezte doma, nebo staňte Lojzou…

P.S. Hospoda není veřejný prostor. Je majetkem majitele.
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.Konopí je lék, z.s. sdílel(a) příspěvek.16. 07. 2019 - 19:30
Živnostenskému úřadu: Sdělte, zda je náboženská společnost nebo náboženský spolek povinný mít živnostenské oprávnění k výrobě a prodeji modlitebních předmětů, a pokud ano, pod kterou konkrétní živností máme zapsat výrobu modlitebních předmětů z konopí, máku, koky, hub a kaktusů náboženské společnosti Chrám Přírody (viz sp. II. ÚS 503 /19)
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.Konopí je lék, z.s. sdílel(a) vzpomínku.15. 07. 2019 - 14:39
Konopí je lék, z.s.
Konopí je lék, z.s.15. 07. 2019 - 11:43
Jedinou možností, jak posoudit kvalitu rozpoznávacích a ovládacích schopností, je právě pozorování ve zdravotnickém zařízení

ŽÁDÁTE KONZULTACE, ODBORNÉ STUDIE, PORADENSTVÍ, TERAPII, KONOPÍ, VÝMĚNU ZKUŠENOSTÍ NEBO VHODNÁ SEMENA?

Přihlašte se do výzkumného programu Konopí je lék.