Člen církve zadržen v Praze na konferenci Cannafest dne 7. listopadu 2015

Člen European Cannabis Church se svou matkou a rovněž členkou církve byl po podpisu členství u  velekněze církve a uskutečnění této členské fotografie dne 7. listopadu 2015 zadržen na konferenci Cannafest a údajně snad až 3 dny vězněn pražskou policií v poutech a následně vyhoštěn ze země.

Rodící se česká Konopná církev sympatického Angličana zná a bude prostřednictvím svého právního zástupce žádat vysvětlení policie a jejího postupu. Již jen proto, že tento člen církve je otcem českého dítěte, o které se s jeho maminkou vzorně starají.

Video před zatčením na policejní služebně:
https://www.facebook.com/Konopijelek/videos/vb.501810975603/10156309011530604/?type=2&theater  

Dokument
Cannabis War Is Over!

Zastavme nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě. Připravujeme dokument o nelehké situaci lidí léčících se pomocí konopí v ČR.


Manifest
Cannabis War Is Over!

Členové výzkumu Konopí je lék, členové iniciativy CANNABIS WAR IS OVER a členové asociace Cannabis is The Cure, z.s. zveřejnili dne 21. 3. 2018 k 10. výročí uvedení výzkumu Konopí je lék na ostravské konferenci KONOPEX 2018 manifest CANNABIS WAR IS OVER! If You want it.

Do současné doby získala kampaň desítky podporovatelů včetně zahraničních. Konečným cílem kampaně je zastavit nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.

Své podpisy pod manifest můžete připojit on-line pomocí odkazu níže:.

Připojte se a podpořte manifest