CANNABIS WAR IS OVER na Konopex

Členové výzkumu Konopí je lék, členové iniciativy CANNABIS WAR IS OVER a členové asociace Cannabis is The Cure,z.s.  k 10.výročí od zveřejnění výzkumu Konopí je lék dne 21.3.2008 zveřejnili dne 20.4.2018 na KONOPEXU 2018 ostravské konferenci, veletrhu a worshopech Manifest a Videomanifest a získali desítky podporovatelů kampaně včetně zahraničních – cílem kampaně je v roce 2018 zastavit nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.

[supsystic-gallery id=’3′]

Dokument
Cannabis War Is Over!

Zastavme nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě. Připravujeme dokument o nelehké situaci lidí léčících se pomocí konopí v ČR.


Manifest
Cannabis War Is Over!

Členové výzkumu Konopí je lék, členové iniciativy CANNABIS WAR IS OVER a členové asociace Cannabis is The Cure, z.s. zveřejnili dne 21. 3. 2018 k 10. výročí uvedení výzkumu Konopí je lék na ostravské konferenci KONOPEX 2018 manifest CANNABIS WAR IS OVER! If You want it.

Do současné doby získala kampaň desítky podporovatelů včetně zahraničních. Konečným cílem kampaně je zastavit nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.

Své podpisy pod manifest můžete připojit on-line pomocí odkazu níže:.

Připojte se a podpořte manifest