Cannabis War Is Over! na Million Marihuana March 2018

V sobotu 5. května nás v rámci MMM najdete v jurtě CANNABIS WAR IS OVER! If you want it. na ostrově Štvanice.
Přijďte si vyslechnout skutečné příběhy lidí, kterým válka proti konopí zasáhla do života osobně.
Povídat si budeme s manželi Kočířovími, vězněnými ve vazbě 4,5 měsíce, byl jim zabaven majetek a bylo jim soudně zakázáno dále se konopím léčit,
s Tomášem Houfkem, který byl (zatím nepravomocně) odsouzen na 8 let odnětí svobody, ve vazbě strávil 4 měsíce, zákaz léčby konopím a s Dušanem Dvořákem, neúnavným bojovníkem za naše právo se léčit konopím, na jehož výzkumnické farmě již devětkrát policie sklidila rostliny pro nemocné a také jej za to stát již osmkrát soudil a stále soudí.
Budete se moci svým podpisem připojit k našemu manifestu, nebo nás podpořit drobným příspěvkem či si koupit kampaňové tričko. Těšíme se na vás!

 

 

 

 

 

 

Dokument
Cannabis War Is Over!

Zastavme nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě. Připravujeme dokument o nelehké situaci lidí léčících se pomocí konopí v ČR.


Manifest
Cannabis War Is Over!

Členové výzkumu Konopí je lék, členové iniciativy CANNABIS WAR IS OVER a členové asociace Cannabis is The Cure, z.s. zveřejnili dne 21. 3. 2018 k 10. výročí uvedení výzkumu Konopí je lék na ostravské konferenci KONOPEX 2018 manifest CANNABIS WAR IS OVER! If You want it.

Do současné doby získala kampaň desítky podporovatelů včetně zahraničních. Konečným cílem kampaně je zastavit nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.

Své podpisy pod manifest můžete připojit on-line pomocí odkazu níže:.

Připojte se a podpořte manifest