Veřejnému ochránci práv

Stížnost ze dne 30.října 2025 na nečinnost věznice Znojmo ve vydávání zprávy o chování vězně a umožnění kontaktu s vězněm Lukášem Chudým odsouzeným na 8 let do vězení za pěstování 9. rostlin konopí v roce 2016 (odsouzen v roce 2020), kterému jsme poskytli společenskou záruku k řízení o milostech (2025) a řízení o podmíněném propuštění z vězení již v roce 2024.

Dokument
Cannabis War Is Over!

Zastavme nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě. Připravujeme dokument o nelehké situaci lidí léčících se pomocí konopí v ČR.


Manifest
Cannabis War Is Over!

Členové výzkumu Konopí je lék, členové iniciativy CANNABIS WAR IS OVER a členové asociace Cannabis is The Cure, z.s. zveřejnili dne 21. 3. 2018 k 10. výročí uvedení výzkumu Konopí je lék na ostravské konferenci KONOPEX 2018 manifest CANNABIS WAR IS OVER! If You want it.

Do současné doby získala kampaň desítky podporovatelů včetně zahraničních. Konečným cílem kampaně je zastavit nesmyslnou konopnou válku proti občanům, rozumu a přírodě.

Své podpisy pod manifest můžete připojit on-line pomocí odkazu níže:.

Připojte se a podpořte manifest